| beiibii_4726 a întrebat:

Merg la ziua unui coleg de scoala. el fiind prieten cu fostul meu iubit l-a invitat si pe el. nu stiu ce sa fac.crying pliszz ajutati-ma. cum sa ma comport?

Răspuns Câştigător
| Oana_9831 a răspuns:

Comporta`te cat mai normal, fara sa lasi impresia ca inca mai tii la fostul tau prieten. Evita`l cat poti de mult, asta il va deranja si daca mai tine si el la tine cu siguranta va incerca sa vorbeasca cu uh.Atunci iti vei da seama care sunt sentimentele lui.P.S tine minte.Indiferenta ii raneste cel mai tarelaughing :*:* Sper ca ti-am fost de folos. Poate imi dai o funditalove struck