| anonim_4396 a întrebat:

Va rog mult explicati-mi pas cu pas cum sa editez o imagine astfel incat sa arate exact ca o carte(cu cotor). Multumesc!

1 răspuns:
| DryIce a răspuns:

Photoshop cs6. In el ai optiuni sa faci ce vrei tu. Ai layere, contur, chenare, linii, editare luminozitate contrast, claritate, etc.

Pentru a invata photoshop uita-te la tutoriale pe net, nu cred ca cineva iti va scrie tie aici un roman intreg. Macar daca ar plati site-ul sau ceva big grin