| AlexLiviu a întrebat:

va rog mult sa ma ajutati cu un sfat. Deci o iubesc cel mai mult dupa pamant pe ea si am mai fost cu ea de 2 ori si acum chisr simt ca fara ea nu pot sa traiesc iar cand vorbesc cu ea ma dimt ca si cum mi.as vedea tot viitorul alaturi de ea. Dar ea mi.a zis ca nu ma mai simte ca inainte sa ca ma simte ca pe un simplu prieten sau frate si nu stiu ce sa fac pentru ca o iubesc cel mai mult dar ea zice ca nu mai simte ca poate fii ceva intrr noi dar eu nu pot sa renunt la ea. Va rog sa imi spuneti ce sa fac sa o am inapoi

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ia-ti gandul de la ea. Daca nu te mai vrea sa fii sigur ca asa este. Esti foarte naiv daca ai picat asa de tare in limba dupa ea.

| WaterDrop a răspuns:

Nu ai ce sa faci. Ia-ti gandul de la ea si nu fii un stalker ca poate te alegi si cu un ordin de interdictie. Cauta-ti alta. Pamantul cu siguranta este mai mare decat se spune in filmele pe care le-ai vazut happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma, niciunei fete nu-i plac darele de saliva lasate de asa-zisii barbati catelusi. Daca asta a spus, e indicat s-o iei ca atare. Insa, daca vrei sa te convingi ca si ea te place, si ceea ce ti-a spus e doar o strategie pentru a te atrage si mai mult, sterge-ti balele alea de la gura si fii mai distant o vreme. Daca da semne de "fir-ar, trebuie sa il am", continua ca pana acum.

| RagnarokR a răspuns:

Pai, s-ar putea cu timpul, daca ea vede ca o iubesti tot cu aceeasi intensitate si tot o mai chemi pe la intalniri si vede ca iti dai interesul sa petreci itmp alaturi de ea, te va accepta. dar ai grija, acest timp sa fie de maxim un an. daca e un an jumate, deja ai depasit perioada!