| Diesel123 a întrebat:

Va rog sa ma lamuriti cu un lucru..., acum cateva zile am auzit despre addmefast care te ajuta sa ai mai multe like-uri pe facebook si as vrea sa stiu ca acele like-uri care le primesc, le voi primi de la oameni straini?
Si inca un lucru:cei de pe facebook cu 100 de like-rui la poze sau chiar mai mult poate chiar 500 de like-uri, acele persoane folosesc si ei addmefast? Caci daca folosesc si ei atunci as folosi si eu numai ca nu as vrea sa fiu singurul...
Va rog sa-mi raspundeti si rog seriozitate!
DAU FUNDA PENTRU CEL CARE MA AJUTA!

2 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, sunt unele persoane care folosesc addmefast dar sunt si unele care nu folosesc.

Răspuns utilizator avertizat