| Adrian6121995 a întrebat:

Salutare, o intrebare am, cum fac pe facebook sa primesc la o poza sau la poze like-uri doar de la prieteni si de la persoanele care au prieteni comuni cu mine, sau daca nu este modalitatea asta, sa primesc doar like-uri de la romani, am foarte multi abonati, si ma urmaresc si straini, si nu vrea sa-mi dea strainii like-uri la poze...

3 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

Pozele respective și posturile respective trebuie să le setezi audiența pe customize și să alegi doar prietenii care îi dorești tu, care crezi tu că trebuei să îți vadă pozele și posturile și like-urile.
Vezi pe album în parte mai jos sub el imediat la fel și la post în dreapta.

| FarmNed a răspuns:

Si eu caut asta si nu gasesc pe nimeni sa stiu sad

| FarmNed a răspuns (pentru FarmNed):

" sa stie " scuze