| anonim_4396 a întrebat:

-Salut TPU! Va rog sa u radeti! Am o problema cu colegu de bank l-am intrebat la geografie cv si ne-a vaz profa ca susoteam. Ne-a pus la amandoi minus 1 punct. Dar colegu si-a sters -1punc de pe foaie si profa i-a scris minus 2p. La ultima ora colegu si-a indepartat bank de lg mine ((((. Mentionez ca n-a vb cu mine decat sa ii spun ce am scris ultima data la franceza. Nuj ce sa spun ma simt cam folosita si nu-mi place ((((((((((((((( si eu bine inteles ca i-am spus ca asa am eu inima atat de proasta sa fie buna cu toti dar nimeni nu este cu mine(((((((((((( Credetii ca vom mai putea fi prieteni pana la sf anului?crying((((((((((((((((((((:O3crying(((((((((((((((((HEL PPPPPPP! FUNDA!
Id: pokeritza_tha

Răspuns Câştigător
| mikysweet a răspuns:

Un sfat trateaza-l cu ind fiindca indiferenta doar eintotdeauna si daca vede ca il tratezi cu indiferenta el o sa vina la ein fiidnca o sa se intrebe cei cu uh de numai vb cu el stiind ca uh vrei sa vb cu el si el o sa caute orice subiect numai ca sa se bage in seama cu uh succes si stai lin ca sunt multi prietenii pe lumea asta dar nimeni nu iti este cu adevarat e bine sa ti numai cu tine