| anonim_4396 a întrebat:

-Salut TPU! Va rog sa u radeti! Am o problema cu colegu de bank l-am intrebat la geografie cv si ne-a vaz profa ca susoteam. Ne-a pus la amandoi minus 1 punct. Dar colegu si-a sters -1punc de pe foaie si profa i-a scris minus 2p. La ultima ora colegu si-a indepartat bank de lg mine crying((((. Mentionez ca n-a vb cu mine decat sa ii spun ce am scris ultima data la franceza. Nuj ce sa spun ma simt cam folosita si nu-mi place crying((((((((((((((( si eu bine inteles ca i-am spus ca asa am eu inima atat de proasta sa fie buna cu toti dar nimeni nu este cu minecrying(((((((((((( HELPPPPPPP!

1 răspuns:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @Inutzzzza! Părerea mea este că ar trebui să-ţi vezi de testele tale şi să ignori solicitările de a-i ajuta pe alţii în timpul lucrărilor. Profesoara a procedat foarte bine, iar fapul că acel coleg nu a respecta decizia ei şi a modificat însemnările ei, nu înseamnă decât lipsă de respct pentru ceilalţi.
Vei da examene la care media contează, ce vei face atunci dacă vei ajuta un coleg care va lua o notă mai mare decât tine_
Mari succese şi gânduri limpezi să ai!