| Adi2209 a întrebat:

Vi se pare normal ca la varsta de 16 ani si 1.83 sa am 70 de kilograme?

Răspuns Câştigător
| deeeaqq a răspuns:

E perfect.

5 răspunsuri:
| Yasmin875 a răspuns:

Ai o greutate normală.

| veraa1234 a răspuns:

Este absolut normal. Nu ti face probleme. Probabil ca ai oase grele...problema in randul multor adolescenti.

| Borsecuț a răspuns:

Greutatea este potrivita, nu esti nici slab nici gras. Am colegi in clasa de aceeasi greutate dar care au 1.70 si au un corp perfect normal, si au 14 ani, ma indoiesc ca doi ani si vreo cativa centimetri in plus ar putea schimba asta. Deci nu iti face griji, esti perfect normal

| MSM12 a răspuns:

Foarte normal

| AndraMirabela13 a răspuns:

Este absolut normal