| AlexeLup a întrebat:

Ce sporturi pot sa practic daca am 15 ani, 1.83 inaltime si 47 de kilograme crying

Răspuns Câştigător
| prisacarul56 a răspuns:

Asa eram si eu la varsta ta, ascutit ca lupta de clasa.Eu am facut volei m-a atras pentru ca e un sport elegant, tot timpul trebuie sa fii conectat la joc, sa fii inteligent in joc, nu ai contact fizic direct cu adversarul, il domini prin tactica si o buna pregatire fizica.Echipamentul in sine nu necesita cheltuieli mari, e un mod de a avea o activitate placuta si sanatoasa. Facand miscare, creste si apetitul si ai parte de dezvoltarea armonioasa a fzicului tau.

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fotbal,Basket,Box,Kickbox,Tennis

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Ai putea face fotbal sau basket.Niciodata nu e prea tarziu

| Isabella95 a răspuns:

Du-te la sala!

| eXTREMS a răspuns:

Mai ingrasa-te, fate de 55 kg, si du-te la basekt sau la fotbal sau de ce nu la handbal sau volei, toate-s recomandate tie ca esti inalt, Funda?

| Animefan13 a răspuns:

Bah copile, esti prea slab

| italianullll a răspuns:

Fotbal daca esti baiat bine inteles

| Zbarcea_mari_1995 a răspuns:

Stiai,poti cauta si pe net, ca jucatori de fotbal inalti si slabi sunt cei mai buni?
iti sugerez sa incerci ( funda ) te rog