| anonim_4396 a întrebat:

Vin aici cu o problema destul de mare

Nu stiu de ce dar pur si simplu nu ma pot imprieteni cu colegii, am 2 prieteni mai bui, vreo 6 bunicei,cu care mai vorbesc dar cu restul nu vorbesc aproape deloc pentru ca ei ma vad mai prost, mai "forever alone", nu ma iau in serios iar vreo 2 fapropii de ei din cauza unei probabile jenante respingeri acompaniata d de rasete,ma consider o persoana de treaba,imi place sa ajut pealtii,sunt foarte socibil cu prietenii ce ii am desi in clasa tac mai tot timpul pentru ca orice as zice se supara aialalti... spun ca vb prostii si ca sa ma impusc,ca is vai de capu meu,invat asa si asa, ma consider urat pentru ca nu imi sta freza foarte des, cred ca r un motiv suplimentar pentru care nu sunt luat in serios... sfaturi pls sad ce sa fac sa nu mai fiu asa marginalizat? Sa fiu si eu popular? Dau funda happy

6 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Sa fii popular si sa primesti miliarde de like-uri, la ce iti foloseste popularitatea? pentru unii popularitatea ajuta doar la dezvoltarea prostiei, cati ani ai puisor?

| Fuckmylife666 a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Pentru mine nu ar ajuta la prostiewinking am 16 ani si nu imi zice puisor

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Fuckmylife666):

Eu am 37 si am 3 copii, deci cum ai vrea sa ma adresez tie? eu pana la 18 ani n-am sarutat pe nimeni ( o fata ) si am prelungit cat am putut copilaria, am vrut chiar sa fiu normal, nimeni nu este acceptat oriunde, fiecare e dificil in felul lui, vorbeste mai mult cu parintii si fratii daca ai, mergi si la biserica, acolo sunnt altfel de prieteni

| Fuckmylife666 a răspuns (pentru besleaganicolaecosmin):

Ei bine eu nu vreau sa fiu ca tine, si prieteni am dar nu in clasa asta ma referwinking la biserica nu mergi sa iti faci prieteni ci sa te rogi

| besleaganicolaecosmin a răspuns (pentru Fuckmylife666):

Gresit! cele mai frumoase prietenii le am de la biserica si sotia tot acolo am cunoscut-o

Răspuns utilizator avertizat