| HelpBoy a întrebat:

vin si eu cu o intrebare Duminica este ziua iubitei mele si i-am cumpart un inel de argint intrebarea este cum pot sa il dau adica sa o surprind placut big grin?

5 răspunsuri:
| 21Ada a răspuns:

Poti sa iei un trandafir de plastic care se desface si sa pui inelul acolo. Iei un buchet de trandafiri si pui trandafirul de plastic in mijloc:d

| Cristina27061999 a răspuns:

Poti sa ii cumperi o cutie de bomboane iar in cutie sa fie o felicitare si inelul

| loveyouidiot a răspuns:

Poti sa pui inelul in mana ta si peste el petale de trandafir si sa o pui sa sufle petalele happy

| Conficker a răspuns:

Bea vin rosu? Pune-i-l in pahar...

| OnuOnulică a răspuns (pentru Conficker):

Și apoi moare dacă îl inghite.
Cel mai bine il dă când se așteptă mai puțin sau după o seară romantică.