| anonim_4396 a întrebat:

Am 14 mai si vara viitore vreau sa ma apuc de sala, meam propus sa iau creatina (pastile) si nu stiu daca este buna in general? Vreau parerea vostra daca are efecte secundare spuneti?

2 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

In general nu e bine sa iei pastile nici pentru sala sau slabit sau pentru motive de genul acesta. Mai bine lucrezi treptat si sanatos.

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

| bodysun a răspuns:

Esti prea mic sa folosesti asa ceva, daca totusi vrei sa pui ceva masa musculara du-te la sala dar nu folosi nici un fel de proteine sau pastile, unul din efectele secundare ar fi : ipotenta ...niciun barbat nu cred ca si-ar dori sa ramana ipotent deci...