| AaaaaAalexx a întrebat:

Vine ziua unei prietene bune și din păcate nu o sa pot fi prezent la majoratul ei. Ce Cadou pot sa ii fac? Eu m-am gândit la o poza cu noi în rama, o brățară și un vin/șampanie. Oare e bine? Idei va rooog happy

Răspuns Câştigător
| EyulDew a răspuns:

Hmn...Daca nu poti merge la majoratul ei trebuie sa-i cumperi ceva interesant sa zicem.
As putea sa-ti dau niste sfaturi, idei...cum ar fi daca este o fata care ii place sa fie aranjata mereu ii poti lua un parfum sau o trusa de machiaj ceva legat de cosmetica; daca este mai sportiva ii poti lua ceva practic cum spuneai si tu o sticla de sampanie care ii place, ceva de imbracat; dar ii poti lua si niste cercei sau lantic din argint (preturi bune). Ar mai fi ceva : intereseaza-te si tu intreaba-i prietenele ce-i place.
Sper ca te-am ajutat! happywinking