| JockerStoica a întrebat:

Voi ce ati alege sa va cumparati? Alegeti una dintre cele 3 variante de mai jos:

1. Tableta si Telefon

2. Telefon si Caine.

3.Caine si Tableta.

FUNDA!

Răspuns Câştigător
| InnaArkane a răspuns:

Pai nu stiu ce sa zic:
1 tableta si telefon
Daca iti iei telefon performant poti sa il folosesti pe post de tableta pentru ca e destul de mare ecranul si poti instala aceleasi jocuri ca pe tableta deci nu vad de ce ti-ai lua si tel si tableta.Asta pe principiul sa iti iei 2 telefoane un Iphone 4 si Iphone 5.

2.Telefon si caine
sau
3. Tableta si caine

Pai tableta este acelasi lucru cu telefonul(aproape) doar ca tableta are ecranul mai mare insa nu poti compara un caine, un bun prieten cu 2 aparate fara viata. Daca iti iei si tableta si telefon nu cred ca va avea cine sa sejoace cu tine, cine sa te alerge si sa te scoata dimineata si seara din casa, sau pur si simplu sa te apare de toti retarzii care circula pe strazi.Insa un caine costa mult(sau il poti adopta pe gratis) dar nu spun cat costa vaccinurile,mancarea,samponul, zgarda anti-purici, spray pentru purici, medicamente, si alte cheltuieli neprevazute ca un accident ce necesita amputarea unui membru sau o operatie.Un caine implica multa responsabilitate si nu poti sa faci asa: Azi il scot maine nu il scot ca n-am chef. Daca nu vrei sa lase"urme" pe covor trebuie sa il scoti zilnic. Daca e fata la un moment dat o sa aiba menstruatie si sa nu mai spun ca treeubie sterilizata si o sa pateze tot. Daca e baiat trebuie castrat si o sa urineze peste tot ca sa isi semneze teritoriul.Cand vi de afara trebuie sa il speli pentru ca el e caine si poate calca in orice sau pate doar a pluat afara si s-a murdarit pe labute de noroi. Daca totusi te decizi sa iti iei caine atunci iat-i unul de rasa mica ca sa nu te chinui sa cari dita mai busteanu pana in baie sa nu iti murdareasca covoarele.Bafta! Sper sa faci alegerea corecta!

3 răspunsuri:
| Cozon3 a răspuns:

2.Telefon si Caine pentru ca nu poti trai numa virtualwinking

| Axzwell a răspuns:

Tableta si telefon, claaar!

| Bajereanu_Iulian_1993 a răspuns:

Tabletă și telefon. Dacă nu-ți place una din ele, poți mereu să schimbi pe un cîine.