| anonim_4396 a întrebat:

Helow TPU. Am și eu 2 întrebări. 1. Voi ce credeți ca Andreea Bostănică a făcut sex pana acum?
2. Ar fi ok sa faca la vârsta pe care o are dacă ar face?

4 răspunsuri:
| AnnaMariaaa a răspuns:

Normal ca n-a facut, daca e vulgara pe TT si Insta si are poze mai asa, nu inseamna ca s-a dus repede la ****t. Asa stie ea sa faca vizualizari, bravo ei. Daca o femeie e vulgara nu inseamna ca e si curva.

| intrebcenustiu a răspuns:

Logic ca a facut. e rupta

| Alexiaaaax a răspuns:

Nu stiu de ce va pasa asa tare de aceasta "Andreea Bostanica". Este o fata normala de 16 ani sau cat o avea. E treaba ei ce face.

| Bianca78 a răspuns (pentru Alexiaaaax):

Totuși nu mi-ai răspuns la întrebări?