| anonim_4396 a întrebat:

Voi cum ati proceda daca cineva ar incerca sa va strice reputatia?

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ma fac ca nu exista

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca nu este adevarat... as incerca (daca chiar conteaza si ma afecteaza cumva... desi nu prea cred) sa schimb asta. Dar poate nu merita sa imi bat capul cu asta. Acele persoane nu prea conteaza.

| Freya1 a răspuns:

Cati au fost.Eu pățesc asta foarte frecvent dar ii ignor.Cine vrea sa ma cunoască va cauta sa ma cunoască sa vada cum sunt, de restul ce cred balivernele altora mi se rupe.

| Andreeush a răspuns:

Mai bine ignoră astfel de persoane.

| Nemessys a răspuns:

Care reputație?

| PainTech a răspuns:

Am alte chestii mai importante decat un pierde-vara cu gura mare.

| HaiduMatteo a răspuns:

Picior in gura
sper ca te-am ajutathappy