| superdemi a întrebat:

Buna TPU am o problema, nu stiu ce sa fac toate colegele vor sa-mi strice reputatia sau sa ma puna intr-o ipostaza proasta fata de ceilalti.In special 2 dintre ele.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
si tu de ce te temi? ai un trecut intunecat de care sa iti fie frica? daca nu esti "patata" nu ai de ce sa iti fie teama, cat despre clegele tale, eu zic sa te indepartezi de ele si sa iti cauti de treaba ta..trateaza-le cu indiferenta si nu lasa impresiea ca iti e teama de ele.
O zi frumoasa sa aihappy

| superdemi explică (pentru caramela):

Nu am niciun fel de trecut de care sa-mi fie frica, dar inventeaza lucruri despre mine.

| caramela a răspuns (pentru superdemi):

Nu conteaza...atat timp cat nu ai de ce sa iti fie rusine, nu pleca auzul celor care te barfesc..in caz eventual, ii poti aduce la cunostinta dirigintei tale.
O zi frumoasa sa aihappy