| userdoge12 a întrebat:

Voiam sa va intreb ce inseamna cand un baiat se excita fara sa se gandeasa la sexualitate.

4 răspunsuri:
| Kaℓi a răspuns:

Sufera de priapism. E grav.

| RainmakerX a răspuns:

Inseamna ca ori are anumite probleme, ori e la pubertate si nu are ce face... ori are un autocontrol slab =]]

| CrappinMorth a răspuns:

Jegosu' ala mic se scoala cand vrea el uneori, chiar si in cele mai nasoale momente, fara sa te gandesti la ceva inapropiat. Ce sa-i faci? ^^

| DarySiNimicMaiMult a răspuns:

Pai are erectie si e normal. Daca e la pubertate e normal. Daca se intampla foarte des e grav, trebuie sa vorbeasca cu un doctor.