| BlackStar17 a întrebat:

vreau sa imi creez o comunitate pe facebook si nu stiu ce fel de comunitate sa creez.ma puteti ajuta? ce fel de comunitate credeti ca ar fi mai buna. funda

Răspuns Câştigător
| Alexăndruţaa a răspuns:

Păi sunt o grămadă de posibilităţi :*. O dată ai putea să faci o comunitate cu statusuri, sunt foarte căutate astea thinking Mai apoi, ai putea să faci o comunitate despre fete. totul despre fete/una despre 'Zâmbeşte, şi mâine e o zi :X'. Sau pur şi simplu una, în care să-ţi postezi propriile tale creaţii cum ar fi poeziile, poveşti, sau ce ştiu eu ce thinking

Succes :*.