| Andrei09768 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un vape mai exact ego aio.Stiti locuri in care il pot ascunde? Am 15 ani si nu prea vreau sa il gaseasca parintii laughing)

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Parintii tai chiar asa de ciudati sunt sa-ti caute prin lucruri?
2. Cel mai bun loc e sa faci o gaura in podea si sa-l ascunzi acolo. De asemenea, il poti baga si in gauri ale mobilei.

| Kerre a răspuns:

Pai poti cauta daca in camera ta sunt gauri in care ar incapea sa pui vape-ul de exemplu sub pat, in dos la mobila.