| Mmaannuu11 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon pana in 800 de lei. Vreau un telefon cu minim 5 inch si sa nu imi faca lag ( mai mult pentru jocuri la partea cu lagul). Vreau un telefon care sa arate bine. Ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

Intra pe e-Mag sau Media Galaxy si la filtre iti alegi ceea ce ai vrea sa ai, inclusiv pretul. Iti poti alege ceva special pentru jocuri. De asemenea, mai poti citi si review-uri de la cei care deja au acel telefon. Numai bine!

| Mmaannuu11 explică (pentru Caro34):

Am facut acest lucru dar nu am de unde sa stiu daca are lag sau nu deoarece 2 prieteni au p8 lite si doar la unu ii merge in lag. Nu vreau sa am lag vrea sa ma tina.

| vladu10 a răspuns:

S6 normal. nu e nevoie sa fie nou!
Merge struna!
Daca vrei nou iti recomant J3-A3!