| ChestieAcidulată a întrebat:

Vreau să m'apuc de skateboarding şi nu prea ştiu ce placă să'mi cumpăr pentru început. Nu aş vrea ceva foarte scump şi ar fi ok dacă aş putea'o lua dintr'un magazin, de prin Ploieşti sau Târgovişte, ceva prin zonă. Dau fundă! big grin

Răspuns Câştigător
| zuzyy a răspuns:

Buna, eu nu am placa dar are fratele meu si eu stiu ca a inceput sa invete primele scheme si primele miscari pe o placa marca RCO (sunt pentru toate buzunarele si destul de rezistente)
Bafta la skateboarding! sper ca te-am ajutat happy