| abcdefgh a întrebat:

As dori sa mi da ti si mie niste idei cu ce as putea face in timpul liber, la scoala(ma refeream la pauze). Aveti idei? Nu prea am prietene asa ca nu prea am ce face.Nu mi zice ti sa ma imprietenesc cu nu stiu cine pentru ca nu vreau sa mai am asa numiti "prieteni". Ceva idei? Gen... un jurnal etc. Fundita!

Răspuns Câştigător
| Joannaa a răspuns:

Poti face un oracol sau sa faci castele din carti de joc alta idee nu mai am... fundita?big grin