| SpYdY2 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon Nokia asa 200.Cine are Nokia asa 200 dintre voi ce parere aveti despre ele si daca merge internetul.As dori sa bag o cartel frog in el deoarece vreau sa am internet nelimitat si gratis.Cum pot active internetul? sau cine il poate active?

Va rog lasati-mi mesaj urgent!
P.S. :

1 răspuns:
| CSIISC a răspuns:

Este destul de bunicel dar de ce sa nu iti iei ceva mai bun de genul Zte Racer II sau Vivacity etc sunt 400-350 lei si sunt destul de bune