| ktalyn178 a întrebat:

Salut, mă poate ajuta cineva cu stabilirea unei conexiuni?
Am un telefon cu android şi îl pot folosi ca un dispozitiv wireless (portable wi-fi hotspot). Am reuşit să fac conexiunea, mă conectez cu laptopul la reţeaua wireless însă internetul nu merge. În telefon am o cartela Frog, cu extraopţiunea Frog Enjoy, cu internet nelimitat prin web'n'walk. Aşadar, vreo soluţie?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea credwinking am iphone si nu se poate ce zici tu acolo happy deoarece nu se face configuratia asa, iti trebuie un router wireless sa emita internetul prin intermediul wi-fi-ului, si bine inteles internet la modem-ul acela/router-ul. nu se poate face acea conexiunea intre telefon si laptop!