| facpipi a întrebat:

vreau sa organizez o mini petrecere unde vom fi cam 10 persoane, 8 beau mai mult 2 nu. Vreau sa iau bere, vin si tarie.

Ca si tarie vreau sa iau urmatoarele : vodka, wiskey, jagger si posibil tequila

As dori idei de cocktail-uri pentru aceste bauturi, de preferat o combinatie care daca merge cu una sa mearga si cu cealalta. De asemenea ce bauturi gen cinzano, camparii sau lichior ar trebui sa iau?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia Cola pentru whiskey si Santal de mere verzi si portocale pentru vodka