| anonim_4396 a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca fumatul slabeste?

4 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Slăbeşte pentru că taie pofta de mâncare.
Dar ăsta nu e un motiv suficient de puternic încât să te apuci de fumat. Degeaba arăţi ca un fotomodel dacă plămânii îţi sunt afumaţi. Frumuseţea nu este mai de preţ decât sănătatea.

| MouSSEauChoColat a răspuns:

Salut! Daca fumezi, organismul dupa un timp se imbolnaveste si slabesti datorita faptului ca esti bolnav! Incepi de asemenea sa ai probleme cu plamanii deci este o solutie cat se poate de proasta de a slabi!

| Anonim290 a răspuns:

NU! Nu trebuie sa te apuci de fumat pentru a slabi... exista cure,sport sau medicamente speciale. Fumatul slabeste foarte putine persoane, iar ele slabesc din cauza ca s-au imbolnavit datorita fumatului, asa ca NU CEDA!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da ma. slabeste foarte tare,vointa omului,il face rob,slabeste rezistenta la oboseala,slabeste rezistenta la boli, slabeste rezistenta la sex, micsorand circulatia sangelui deci si erectia.slabeste atractia secului celalalt fiindca duhnesti a mahorca.deci da. slabesti.