| Rockerul23 a întrebat:

Vreau sa stiu si eu unde gasesc tricouri Monster Energy si curele cu tinte de vanzare in Bucuresti.
Am tot cautat dar nu am gasit.
Funda normal happy

Răspuns Câştigător
| Rockăr a răspuns:

Salut!:))
Eu imi cumpar de pe bestial, sunt de incredere si de calitate. Daca vrei magazin poti gasi la etajul 2 in bucur obor, si tricouri cu formatii, bratari :)http://www.bestial.ro/

| Rockerul23 explică (pentru Rockăr):

Am dat si eu de bestial laughing
E intrebare mai veche asa tongue

4 răspunsuri:
| iuliana2002 a răspuns:

Nu mai te obosi atata intra pe amazon sau pe ebay toate iti vin acasa la pachet! numa ca trebuie sa ai cont su un card! funda!

| Rockerul23 explică (pentru iuliana2002):

Mersi pentru raspuns, dar eu cautam un magazin unde au articole de acest gen.

| iuliana2002 a răspuns (pentru Rockerul23):

A la mall acolo am vazut la un magazin nu stiu cum se chema ca am uitat dar am vazut niste tricouri care asa se chemau la afi palas scuze daca am scris gresit!