| anonim_4396 a întrebat:

Salut TPU. Vreau sa va spun si eu ceva. Am 16 ani sunt baiat. Tatal meu a plecat in Spania de curand. Si am ramas cu mama. Dorm cu ea. Ca a zis ca ea nu sta dupa mine sa faca curat si in camera cealalta si mai bine sa dorm in camera parintilor cu ea. Eu normal dormeam dezbracat in camera mea ca eram singur si na. In camera cu mama va dati seama ca nu poti, nu stiu ce sa fac!

3 răspunsuri:
| Catrice a răspuns:

Dormi cum îți place cine te oprește.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Well daca ai 16 ani, e cazul sa iti faci singur curat. Mai ales ca ea nu va fi cu tine toata viata. Chiar si daca dormi cu ea in camera, curatati-o in mod egal, ca doar dormiti amandoi.
Cel mai bine ar fi sa dormi la tine si sa iti faci tu curat. happy

| Crescent a răspuns:

Stai in camera ta si iti faci curat singur. Nu te gandesti ca asta e cea mai buna solutie?