| vladlove123 a întrebat:

vreau si eu niste statusuri de messenger pentru baieti, adica eu sunt baiat si din astea smechere nu triste si noi. Cele mai multe primesc Funda.

Răspuns Câştigător
| WhatMeanLove a răspuns:

Je t`aime! Je t`aime! Dar mai mult painea cu gem.
A pretty girl can kiss a guy. A bird can kiss a butterfly. Tthe rising sun can kiss the grass. But you, my friend, can kiss my @ss!
Daca intr-adevar doriti ca numele vostru sa apara in ziar, cititi-l traversand strada.
Draga mea, te sun mai tarziu, acum nu pot sa injur!
Papuasul pentru papuas este prieten, tovaras si mancare!
I stay up late every night, and realise its a bad idea every morning!
. wjfsklfjsmljdmgkfngdfsghfdjkghzena, EEEEEH MACARENA!
Nu am cazut... Podeaua avea nevoie de o imbratisare!
Anunt: Se cauta paznic la cimitir. Oferim cazare la locul de munca!
Poti duce un cal la apa, dar daca reusesti sa-l faci sa pluteasca pe spate, atunci ai obtinut ceva.
C`est la vie! C`est la mort! C`est la guerre! Iata via! Iata moara! Iata gara!
Vai de parintii care n-asculta de copii lor!
Daca nu poti sa-l convingi, macar baga-l in ceata!
Oh, daca ai sti cat de mult te iubesc... parintii!
"Noi nu suntem normali! Noi nu suntem normali! Ura, Lelita mea, noi nu suntem normali!"
Un mut ii spune surdului ca orbul a vazut un paralizat fugind la ma-sa.
If you won a million dollars, what should you do? Go to the bank and have them changed into pennies. Melt the pennies and sell them for two million dollars!
Nu lua in desert numele Domnului; du-te singur!
Iti doresc sa ai 4 masini in fata casei: politia, pomierii, salvarea si dricul!
Acest mesaj poate fi citit doar de persoane sexy. Mai incearca... Incearca inca o data... Nu forta nota, urato!
Daca nu ai avea picioare ai purta pantofi? Nu! Atunci de ce porti sutien?
Esti o fiinta atat de draguta, politicoasa, frumoasa, sincera, spirituala si unica pe aceasta lume! Primeste urarile mele de bine si aceste minciuni nevinovate.
Ce par frumos ai... pacat ca iti iese din nas!
Wow, dar ce bine arati! Parca esti zana buna si eu Pinochioh.
Daca-s avea fata ta mi-as da parintii in judecata!
DND! Ma cert cu pixul!
Sunt busy, nu deranja! Cu mine nu te juca; daca tu ma deranjezi iti trag una de nu te vezi!
DND, pun piedica la tren.
DND... Caut cuiul de la grenada!
D. N. D - tund monitoru!
Du-te canta la alta masa!
DND, vopsesc gainile pe coada!
D. N. D invat pisica sa latre!
dmirati... eventual salvati... dar va rog mult, nu deranjati!
bservati bulina ROSIE! E precum femeile pe ciclu, te bagi peste ele se lasa cu sange!
DND - sortez nisip.
DND - bunica e la calculator, isi verifica mailul!
I am not really online. It is a messenger bug.
Ma dau cu sania in frigider... deci DND!
DND! Fac matreata.
Hranesc pinguinul de sub birou... DND!
Nu pot sa vorbesc acum, am mancat ceapa.
Daca n-aveti sa-mi dati bani, nu deranjati aiurea!
Busy, probez lenjerie de dama.
Sunt plecat! Nu stiu cand revin! Cred ca in aproximativ 10 minute de acum incolo!
Nu-s momentan la tastatura, dar daca tipi foarte tare la monitor s-ar putea sa te aud.
Dus peste 7 mari si 7 tari, 7 ape si 7 continente, 7 munti si 7 dealuri, 7 campii si 7 movile, 7 balti si 7 lacuri, 7 izvoare si 7 pajisti, 7 orase si 7 cartiere, 7 blocuri si 7 case... Unde nici BUZZ-urile nu ajung!
Utilizatorul messengerului nu este momentan disponibil. Va rugam sa lasati un mesaj dupa BUZZ-ul dat de dumneavoastra.
Nu-s. Daca vreti ceva lasati un mesaj dupa urmatorul bip: biiiiiiiiiiiiiiiip!
Sunt plecat; vorbeste in punga si cand ma intorc imi dai punga!
Daca nu vin in jumatate de ora... mai asteptati.
Revin peste 2 ore. Acum intreaba-te de cand am statusul astahttp.
Revin in 2 minute... Daca nu, citeste din nou ascest status!

4 răspunsuri:
| Claudiaeredit a răspuns:

*~Ce ar fi lumea fara BLONDE? O nimic toata… un dezastruhee hee „
*~Eu traiesc…tu stai. Sunt tot ce tu visezi, tot ce-ti doresti si n-ai!"
*~Daca cineva iti spune TE IUBESC, sa-i spui ca minte.caci iubirea iubirea nu se spune ci se simte…"
*~As vrea sa-ti demonstrez ca m-am schimbat. As vrea sa am sansa dar ai plecat.

Intra aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sper sa iti placa *

| adrianaioanated a răspuns:

Vezi Aici http://estatusuri.cabanova.com/statusuri-online.html
Sunt foarte bune o sa fi multumita

Sper sa te ajute

| RamonaIonescu a răspuns:

Dnd. caut acul in carul cu prosti! brb cand gasesc unul
viata e un joc de **** … dar macar are grafica buna
Oricine are dreptul sa fie prost, dar unii abuzeaza de acest privilegiu!
Mai available ca oricand!
Invisible..pentru idiotii cu intrebari stupide…
daca ti-e foame – mananca sare : o sa-ti fie sete!
La pescuit…Nu deranjati si nu dati BUZZ cã-mi speriati pestii
Beau bere… sã-l fac sprit pe Jack Daniels
Sa curga Jack cu Red Bull panã dimineata… imi bag ****-n ea de viata
Stiu ca sunt prost. dar cand ma uit in jur imi revin. Stiu ca sunt prost. dar cand ma uit in jur imi revin.
Voi radeti toti de mine ca sunt diferit, iar eu rad de voi ca sunteti toti la fel.
Ultimul care m-a deranjat e inca dat disparut
invisible (only stupid people can see me).
Inteligenta ma urmareste…. dar eu sunt mai rapid.
I was born intelligent! Education ruined me….
Le doresc la toti dusmanii mei 3 masini in fata casei: Salvarea, Politia si Pompierii!
Cine nu ma inghite … Sa ma suga.
DND…..ca…..BRB