| Anndreass a întrebat:

vreau si eu sa-mi fac un id nou..si nu stiu ce id sa-mi fac vreau sa fie ceva daca se poate cu numele andrey... pe mine ma cheama alexandru andrey. vreau ceva misto dar nu vreau din astea in engleza vreau cum ar fi ceva cu boss cu mafiot ceva stiti voi mai smecher asa dau funda si vot cine da cele mai frumoase iduri (scuze pentru categorie)

2 răspunsuri:
| costellodonatz a răspuns:

Du-te ma la culcare si lasa id-urile de cocalar, copil alienat ce esti.

| Anndreass explică (pentru costellodonatz):

Daten gatu mati nu tiam cerut tie parerea