| graffman a întrebat:

:X:X ajutati-ma si pe mine am banchetul in 2 saptamani si nu gasesc nimic de imbracat si prin magazine is cam scumpe, mentionez ca sunt baiat si asa dori un costum un site ceva un asa putea gasi ceva frumos si mai ieftin. Dau fundita+vot. Ms anticipat.

1 răspuns:
| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Pai,ai putea sa iti iei o camasa alba(sau cu model depinde cum vrei)si niste pantaloni de stofa negrii si in plus daca iti plac cravatele ai putea incerca una.