| Zuhn a întrebat:

Salut,trebuie sa fac o compunere in care sa spun de ce mi-am ales profilul respectiv la liceu.Nu prea am idei ce sa scriu, un exemplu sau un sfat ar fi de folos.

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

E hai... pai de ce ti-ai ales profilul? Pentru ce? Pentru carieira? Prieteni? Familie? De ce te-ai lasat influentat si de ce nu. Ce asteaptari ai si ce asteptari nu ai.

Raspunde la aceste intrebari pe care oricum le stiai si o sa iti dai seama. Cand nu stii ceva, incearca prima data sa cauti in tine si sa iti raspunzi, de ce nu stii? Raspunsul se afla uneori mai aproape decat crezi.

Plus ca. aici nu se rezolva teme, in principiu.

Acum hai, fugi, pana nu vin serpii cu glumele si te musca. Fuuugi...

| Zuhn explică (pentru DoarBogdan):

Am facut o deja, mersi oricum