| bubu19 a întrebat:

Salut tuturor! Am o mare dilema:voi ce mai faceti in timpul liber? eu pur si simplu m-am plictisit! vot+funda pentru cele mai bune pareri!

2 răspunsuri:
| PrecioussGirl a răspuns:

Ma uit la filme, seriale.
citesc.
fac curat.
ies in oras.
in parc cu rolele, bicicleta.
stau la pc.
thinking
iesi cu pretenul daca ai.

| rater1994 a răspuns:

Eu in timpul ma distrez laughing
Ma trezesc,[(Ma Rog)], fac treburile dupa ce te trezesti ce faci tuh de obicei mnoh... si dupa ma duc afara cu baietii la un fotbal ceva cu fetele.ma joc pe calculator.
Cel ai mult stau pe acest site ca sa ajut si eu cum pot pe ceilalti.
Cauta sa ajuti si tuh pe ceilalti.Te vei simtii bine ai sa veziwinking