| Ralluuuuu a întrebat:

FUNDA.Voi ce faceti in timpul liber? happy .
Cele mai bune raspunsuri FUNDA

6 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Filme, muzica, prieteni, fotbal si ea bine inteles
dar orice ai face nu ai cum sa nu te plictisesti. depinde de starea de spirit

| Laurentiu_4547 a răspuns:

Eu timpul liber il petrec cu prieteni in oras la un suc la tenis sau imi ajut parinti la treburi cand e urat afara la calculator sa nu ma plictisesc

| Sakira200 a răspuns:

Dau raspunsuri pe TPU,schitez pentru design,ascult muzicaa,es cu prietenii,ma machiez,cant,citesk reviste,ma uit in oglinda big grin,mananc, fac mincaare, fac haine cam ait

| Soborigozaur a răspuns:

Calculator
Televizor
Stau pe afara
Sar coarda
Ma duc la prietenii
Fac integramele din ziar
Joc carti
Desenez
Ascult muzica
Vorbesc la telefon
Fac farse
Ma joc cu animalele(caine, pisica)
Dau raspunsuri pe TPU rolling on the floor)))

| DH01 a răspuns:

Deoarece am un program foarte greu, cand am timp liber ma relaxez, imi aduc aminte de persoanele dragi.

| Cacenco_Roxana_1995 a răspuns:

Primavara,vara,toamna la antrenamentele de yachting si iarna la sala pentru a ne mentine in forma!