| anonim_4396 a întrebat:

Salut tuturor, am o problema, nu stiu ce sa vorbesc cu o fata, imi este foarte greu sa gasesc o tema, uneori deloc nu stiu ce sa spun, ati putea sa ma ajutati, sa-mi dati niste idei pentru conversatie ...va rog mult.,., dau funda

Răspuns Câştigător
| pefelie a răspuns:

Mergi pe glume, totul merge ca o gluma... Pana iti dai tu seama daca si ea vrea mai mult, iar apoi usor, usor gluma se transformawinking

2 răspunsuri:
| pefelie a răspuns:

Asta depinde, virtual sau in realitate?

| moldovaanonim a răspuns (pentru pefelie):

In realitate

| pefelie a răspuns (pentru moldovaanonim):

Mergi pe glume, totul merge ca o gluma... Pana iti dai tu seama daca si ea vrea mai mult, iar apoi usor, usor gluma se transformawinking