| cffc a întrebat:

Salut tuturor am vorbit cu Alex pe Skype și vrea să mă dezbrac în sutien, cică asta asta îi dă încredere în persoană și așa știe că nu a să-l părăsesc. Nici n-am de gând să fac asta, dar se pare că el se supără. Puteți să-mi dați un sfat? Dau funda celui care poate să mă ajute.

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

Spune-i așa: Stii ca ce spui sună destul de stupid, nu? Adica daca ma vezi in bikini asta iti da incredere? Daca nu crezi in mine poate e mai bine sa nu mai fim impreuna. Increderea intr-o persoana se castiga cu timpu nu cu un streaptease la web. Esti jalnic si prezenta ta ma scarbește. happy Si ai scapat de el. Dăi papucii fato, nu vezi ca e obsedat sexual?

| cffc explică (pentru AtateaConditii):

Mulțumesc așa ia-m zis doar cu puține modificări.winking

17 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Uhm,si tu nu ai altceva mai bun de facut decat sa ii arati sutienu? Mna stau uneori si ma gandesc,oare generatile care sunt acum,gandesc? Evident ca daca si tie iti place ii arati. Cerei sa iti arate si el,etc. Daca nu, dai ignor/block.Din moment ce tu nu ii dai, e clar ca stai pe ganduri, si din moment ce e clar si stai pe ganduri, ii vei arata.Si din moment ce stai pe ganduri si ii vei arata sutienu, ii vei arata in viitor si altcevalaughing si uite asa se va complica povestea vei aparea pe net vedeta. Capish? asa ca dai block puppy dog eyes

| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Fara suparare, ori ai 11-12 ani ori duci lipsa de materie cenusie!
Chiar nu poti sa constietizezi singura problema?!
Maine zici ca te-a pus sa faci altceva si se supara daca nu faci ca el.
Nu inteleg de ce ai mai postat intrebarea daca zici ca nu ai de gand s-o faci...
Daca ti-ar zice toti sa faci ca el, asa ai face?
Hai sa mai fim si seriosi.
Cauta-ti un prieten calumea, nu un obsedat virtual.
Asta cand o sa intelegi cum sta treaba intr-o relatie.
Mult succes!

| IsabelaIssa a răspuns:

Ar trebui sa ai putin demnitate, si sa nu il mai bagi in seama, nu sa te intereseze ca el se supara ca nu vrei sa faci ce iti cere el. O sa iti gasesti la timpul potrivit un baiat care sa te respecte daca si tu te respecti pe tine. Esti mica si te poate fura valul, dar e cel mai bine sa rupi legatura cu el si sa ai grija sa nu mai ai de-a face cu astfel de persoane dubioase.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Omul vrea sa te vada goala, nu ii pasa de altceva

| pietrean a răspuns:

Draga mea, dupa cate am inteles acest Alex, este fostul tau prieten, care are 16 ani.Ba vrea sa te vada in pijama, ba in sutien.Cred ca iti poti da seama, chiar daca ai doar 14 ani,ce vrea "dumnealui" sa vada! Un adolescent,caruia ii cam joaca hormonii,atat in cap,cat si in pantaloni!
Bravo tie,ca nu-i cedezi, rugamintilor desucheate! Astea sunt lucruri pentru adulti si aceia frustrati.
Tu, poti renunta la un astfel de prieten(ca iubit, nici nu poate fi vorba) si sa-ti vezi de vacanta, pe care sa ti-o petreci cu acei prieteni care te respecta.

| Blamely a răspuns:

Da, faptul că îi arăţi sânii la web îl va umple de încredere. Va fi cea mai încrezătoare persoană de pe planetă.
Iar tu trebuie să fii o redusă mintal să crezi asta.
Un sfat? Reclamă-l la poliţie şi evită-l cât mai poţi, până nu o să îţi propună şi altceva. Doar să "prindă încredere".
Presupun că te-a aburit în ultimul hal dacă îşi permite să îţi propună aşa ceva. Nu îţi mai face iluzii degeaba, el nici măcar nu te place. După ce îşi bate joc de tine te va lăsa baltă şi va prosti un alt copil mic să se dezbrace pentru el.

| cffc explică (pentru Blamely):

De ce să-l reclam la poliție?

| Blamely a răspuns (pentru cffc):

Pentru hărţuire sexuală pe internet.

| Winchester308 a răspuns (pentru Blamely):

Vezi ce-nseamna hartuirea.

| Blamely a răspuns (pentru Winchester308):

Vezi ce-nseamnă ironia.

| Danutul22 a răspuns:

He's a freak, mai bine renunta imediat la relatie, pe bune..cine stie ce porniri are si poate Doamne Fereste la un momentdat te ataca si te violeaza dracu'. Iti sugerez sa renunti cat ma repede la relatie. obsedatii ca el..sunt periculosi

| elenushaha a răspuns:

Eu zic sa ii faci o surpriza si sa apari goala pe skype.

| cffc explică (pentru elenushaha):

Tu nu ești sănătos? Cum să fac asta? am doar 14 ani și chiar de aș avea 18 tot na-ș face asta.