| Iuliiii29 a întrebat:

Salut tuturor! Imi spuneti va rog mult niste statusuri de prieteni adevarati mai noi! FUNDA :*

Răspuns Câştigător
| inteligenta a răspuns:

Fiecare dintre noi avem prieteni. Unii mai apropiati, altii mai formali dar cei mai importanti sunt prietenii adevarati. Am postat cateva statusuri de prietenie ca sa le folositi atunci cand aveti nevoie de un prieten sau de o prietena apropiata. Statusurile de prietenie sunt adevarate semnale de alarma pe care le puteti da, ca prietenii vostrii sa stie ca aveti nevoie de ei. Sper sa va placa statusurile pentru prieteni adevarati:

- O prietenie care ia sfarsit n-a existat de fapt.

- Un lucru bun devine mai bun si mai frumos daca poti sa-l imparti cu prietenii.

- Un prieten adevarat crede in tine atunci cand tu ai renuntat sa mai speri.

- Prietenia inseamna un suflet in doua trupuri.

- Pt a-ti face un prieten trebuie sa mai inchizi cate un ochi. Pt a-l pastra insa, inchide-i pe amandoi.

Sper ca v-au placut statusurile de prietenie, pentru ca mai urmeaza cateva ^^ :

- Prietenii adevarati sunt ingeri, chiar daca au uitat sa zboare…

- Prietenii sunt ca ciocolata. Nu te mai saturi de ei

- Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau.

- O prietenie incepe cu un zambet, traieste printr-o lacrima si se termina cu un sarut.

- Prietenia este un bland angajament al inimii. funda please?

1 răspuns:
| Iuliiii29 explică:

Mersi mult:*