| Havok83 a întrebat:

Salut tuturor intrebarea e daca sunt fete care joaca "Counter-Strike" pe aici. Daca da lasa-ti un mesaj

4 răspunsuri:
| Lio a răspuns:

Prin poza de profil pe care o detii aici pe TPU, pentru ce iti mai trebuie sa "agati" fete pe Counter-Strike?
Nu stiu daca realizezi dar.tu pari a fi un adevarat pussy-breaker, un Don Juan al zilelor noastre.
Leule, sari pe ele, in colt de strada, la mall, in parc, fata care sta cu un scaun in fata ta la un film.
Hai, asteptam rezultatele.

| andreeadenisa22 a răspuns:

Eu una nu joc.