| cosmin2221 a întrebat:

Salut tuturor!

Mi-am downloadat sims 2 si a mers

Am vrut sa imi iau si university dar imi zice sa sterg salvarile din readme file.

Eu nu am gasit nicio de asta...pe unde e? Sau cum se instaleaza...

Funda! + respect la alegere

3 răspunsuri:
| MusicMakesmeSmile a răspuns:

Buna. vreau si eu sa imi instalez sims 2 dar nu stiu cum...te rog sa imi spui si mie printrun mesaj cum l-ai instalat.si de unde. te rog. Raman datoare. sau lasa-mi id'ul tau. multumescanticipat>:d<

| MiruunaaaAndreeeeeaaa a răspuns:

Heis:* Te rog multbatting eyelashes nu poti sa imi zici de unde l-ai downloadat? si bine inteles cum l-ai instalat? lasa-mi mesaj sau id tau:*[raman datoare]

| Rebbeccca a răspuns:

Te rogg zi-mi si mie de unde l-ai putut downloada te rogggg te implorrr [multumesc anticipat]