| Kaat a întrebat:

Salut tuturor happy, nu am nici un pic de somn, si am chef de povesti happy, ce spuneti? :d

8 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Am eu o poveste.
A fost prima zi de vara, si de atunci nu am putut sa dorm.Normal pana a venit scoalacrying

| Kaat explică (pentru En3Rgi):

Lasa, ca o sa vine soarele si pe strada ta love struck, desi arde laughing.

| En3Rgi a răspuns (pentru Kaat):

laughing Da...acu vine liceu.

| ManeaAlex a răspuns:

Ia spune o povese big grin

| Kaat explică (pentru ManeaAlex):

Pai deschide un subiect, ceva acolo whistling...

| Enanita a răspuns:

Buna!

Sunt in aceeasi situatie. laughing
Povesti? Ce fel de povesti? Eu cred ca e mai bun un film, povestea o citesti in 5 minute si apoi iar te plictisesti/nu sti ce sa faci, insa un filmul dureaza mai mult.

| Kaat explică (pentru Enanita):

Nee, m.am saturat de atatea filme oh go on. ***, am chef sa i.a foc tastatura smug love struck.

| CrazzyCokeXD a răspuns:

laughing Nopti albe pentru zile negre macar stiu ca nu-s singuru retard care nu poate sa doarma rolling on the floor