| Marius_1376 a întrebat:

Salut, unde pot gasi geam pentru ecran la Samsung i9000 galaxy s (fara touch)? in afara de ebay.

1 răspuns:
| CrisaCriss a răspuns:

Hey happy
Nu cred ca vei gasi undeva doar geam pentru galaxy pentru ca eu mi-am spart ecranul de la telefon, era Samsung galaxy S plus si am intrebat la servis-ul Samsung daca poat sa-l repar si mi-au spus ca da, dar ma costa intre 500 si 700 de lei fiindca pentru galaxy-uri se comanda cu totul, cu display cu tot, desi mie imi merge touch-ul, pot sa umblu pe el, dar nu prea se vede,,, pot sa-ti spun ca la servis-ul GSM gasesti mai iefit reparatie, adica la 450 de lei