| Prigat10 a întrebat:

Unde pot gasi Powepointu'l sa il instalez, nu asa Powerpoint. exe si dau 2 clickuri si imi intra, sa i'l instalez normal? mersi

2 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Citește ce i-am scris acestei fete, toate răspunsurile date de mine :
http://www.TPU.ro/......ice-ul-pe/

Deci recomandarea mea este să îți descarci teoria de la softul Open Office și softul Open Office, și softul Libre Office și să te apuci să lucrezi cu softul Libre Office, (cred că ei i-am scris greșit Libra în loc de Libre), numele corect este Libre Office.
Softul similar lui power point, din Libre Office, se numește Libre Office-Impress.

| MMihai a răspuns:

Învață-te să lucrezi cu Libre-Office, că Microsoft Office cu licență este scump, și decât să dai mulți bani mai bine nu dai nimic, dar teoria să o iei urgent de la Open Office, că nu știu cât timp va mai fi Open Office gratuit.
Sunt paginile Open Office.org.
Cauți cu Google.ro.