| ami01 a întrebat:

Unii oameni spun ca serialul Violetta este o porcarie dar nu stiu de spun asa ceva,de fapt acest serial este plin de iubire,suspans,cearta si invidie. Oameni buni,de ce credeti asta?! Am primit un raspuns de la cineva la intrebarea:"As vrea sa stiu, de ce nu mai difuzeaza Violetta? Dau funda! Si cineva mi-a raspuns:Si-au dat seama ce prostie e! Persoana care a scris asta,sa nu mi-o ea in nume de rau! Am dat un exemplu pe baza raspunsului ei, de aceea nu vreau sa mi-o ea in nume de rau.

Răspuns Câştigător
| DesireMaria a răspuns:

Nu toti au aceleasi gusturi. E un serial frumos dar uni oameni fac baza..Lasa-i sa vorbeasca! Doar nu vorbesc despre tine

| ami01 explică (pentru DesireMaria):

Ai derptate! Nu ar trebui sa ascult lumea.

3 răspunsuri:
| amelicika a răspuns:

Pai eu cred ca zic asta pentru ca sa te enerveze sau sa te faca prostut deoarece ei se dau mari si tari..nu asculta limba lumii fa ceia ce-ti place si nu lua in serios opiniile lor.pup!

| Blackrose101 a răspuns:

Daca iti place serialul, uita.te la el in continuare.Nu ii baga in seama pe cei care spun altceva.Doar nu au ce sa faca.