| Robert04122000 a întrebat:

Salut happy Urgeent! Cei care isi reincarca cartela in fiecare luna:Sapt trecuta mi am incarcat cartela cu 2500 de min big grin Ieri dimineata am sunta pe cineva, iar dupa o ora am vrut sa mai sun pe cineva si mi a spus cu nu am credit straight face Si astazinla fel imi spune...Stie cineva ce este de facut? S au ce s a intamplat? Urgeent!

2 răspunsuri:
| momo0988 a răspuns:

Pai daca asti pe cosmote suna la *123*1# si vezi daca mai ai minute: 1. daca mai ai min reporneste telefonul 2. daca nu mai ai insemna ca ai luat teapa happy

| Robert04122000 explică (pentru momo0988):

Sunt la Orange.Si de la cine as putea lua teapa? :-s