| CocaColaRO a întrebat:

Salut, va rog ajutor!
Maine vreau sa nu merg la ore, sunt clasa a 8-a deoarece imi este frica sa nu iau o nota proasta (trebuie sa ma asculte) dar problema mai mare este ca dam test (simulare) la geografie, altii dau la istorie, in fine.E bine daca fac asta? Pana la 10:00 vreau un raspuns bun! Dau funda :* happy

1 răspuns:
| RobertMoon a răspuns:

Cel mai bine nu te duci la ore mâine și înveți pentru dată viitoare, mai bine asa decât să iei o notă proastă.
Și eu am lipsit de la simulări în generală și in liceu și uite ce bine sunt acum la facultate!