| McdonaldsMonkey a întrebat:

Salut.Va rog sa ma ajutati in privinta unui hack de Conquiztador. Se numeste Zozel, e cel mai cunoscut dintre toate hackurile si cel mai usor de folosit.Prima data l-am folosit prin noiembrie, cand mi-a mers, deoarece am descarcat WinPcap-ul si.NET Framework 2.Pe la inceputul lui decembrie mi-am dus calculatorul la reparat, iar cand mi l-am luat inapoi, a mers sa-mi descarc winPcap-ul si hackul, dar Framework-ul n-a mers.Acum hackul merge doar deschis, iar cand intru in CQ imi arata doar 2 coduri, pe cand inainte de a-mi duce calculatorul la reparat imi arata 4 coduri. Dupa ce am vazut asta,am intrat intr-un joc si mi-am dat seama ca nu imi da raspunsurile, chiar daca dau ``raspunde automat``, chiar daca las pe manual.Deci,fara.NET Framework 2 nu-mi merge.Am incercat sa-mi iau programul, si cand il descarc si ii dau ``Run`` imi da asa:``You must use ``Turn Windows features on or off`` in the Control Panel to install or configure Microsoft.NET Framework 2.0 SP2``.Am incercat sa dau turn off la toate care erau pornite in Control Panel...si tot n-a mers. Spuneti-mi ce sa fac.
P.S.:Ar putea sa-mi spuna cineva de unde pot face rost de hackul ala care nu rateaza nici o intrebare si da raspunsurile corecte la intrebarile rapide in 00.00-00.05?

5 răspunsuri:
| d3javw a răspuns:

Ok nu-mi pasa decat cai zis de hack de conquistador.Mi se pare o porcarie care a distrus un joc frumos jucat de foarte multi oameni invarsta dar si tineri... daca tot ai hack de raspunsuri la conquistador dati foc

| McdonaldsMonkey explică (pentru d3javw):

Ok,nici mie nu-mi pasă că nu știi să scrii corect gramatical și nu știi nici întrebările sociale de pe conquiztador, că nu poți trece de 5200 PAJ.Ce vrei să fac, să rămân pe scăzut paj.Pic doar cu hackeri când am 6800 PAJ, așa că mi-am luat Zozelul, problemă? Apropo : dăți=dă-ți, învârstă=în vârstă, cai=c-ai.

| mossano3000 a răspuns:

Eroarea tine de modul in care esti conectat la internet...probabil nu ai o conexiune tocmai 'clasica'.
Daca esti conectat de exemplu prin RDS (si deci ai conexiune PPPoE cu User si Parola) din cate stiu nu o sa functioneze.
Asta e o eroare ce tine de WinPCap si o sa incerc sa o rezolv cand o sa am timp.
Intrucat sursa e deja postata, ii invit si pe cei care doresc sa o modifice in ce mod vor ei (de exemplu rezolvand aceasta problema).

Servus smile.gif

| mossano3000 a răspuns:

Hacku iti merge doar pe mozilla si iti trebuie si net framework 3.5 si winpcap...winking ma anunti si pe mine daca iti merge.ok?