| 123Mee a întrebat:

va roog sa ma ajutati sh pe mine. vreau sa fac un video pentru youtube am windows movie maker merge.numai ca nu stiu cum sa fac video.nu prea stiu engleza si nu ma prind ce trebuie sa fac.va roog sa imi spuneti.

1 răspuns:
| fleurs a răspuns:

... prima data trebuie sa te hotarasti ce tema vrei sa abordezi...
va trebui sa selectezi intr-un dosar poze, clipuri video filmate de tine pe care ulterior le vei lua si le vei pune pe maker_ este un proces mai complex pe care nu pot sa ti-l descriu aici...
trimite un pm si te voi lamuri...