| Alle_1145 a întrebat:

Hey!tongue Ma ajutati si pe mine? Vreau sa stiu si eu un program de editat vid-uripuppy dog eyes.in afara de Windows Movie Maker... Da sa fie un program bun. Adica daca stiti sau aveti un progam cu care editati vid-urile spuneti-mi si mie plzpuppy dog eyeshappyDau Funditahappy

1 răspuns:
| ALXlfc a răspuns:

De ceva timp s-a inventat internetul si o dara cu el motoarele de cautare cum ar fi google sau bing.te sfatuiesc sa folosesti unul din aceste moatoare de cautare si vezi ce iese. spor la treaba