| SebiCosmin a întrebat:

Vi se pare normal ( fetelor/baietilor ) ca intr-o relatie baiatul sa considere frumoase/bune/bunaciuni/sexy o alta fata sau intr-o relatie fata sa considere un alt baiat frumos/sexy/bunaciune? FUNDA pentru cel mai bun raspuns! happy

2 răspunsuri:
| Uncais a răspuns:

Da, este perfect normal si acceptabil atat timp cat nu se intampla mai mult decat o asa zisa admiratie. Chiar daca esti intr-o relatie, asta nu inseamna ca daca vezi o bunaciune nu o sa remarci in a doua secunda! Drept urmare, da, este normal.

| Ibbesul a răspuns:

Nu, nu este normal atat timp cat exista iubire!